USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

Yine Kılıçdaroğlu yine skandal: Mazot dağıtım töreninde mazot veremediler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı mazot dağıtım töreninde traktöre mazot verilemedi. Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu, sorunun çözülememesi dolayısıyla mazot dağıtımını yapamadı.

Yine Kılıçdaroğlu yine skandal: Mazot dağıtım töreninde mazot veremediler
16-09-2022 22:41
Google News

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Silivri'de katıldığı çiftçilere yönelik mazot dağıtım töreninde sembolik olarak alanda tutulan traktöre teknik sorunlar nedeniyle mazot verilemedi.

6'lı masayı hazmedemeyenlerin olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, "Bizim birlikteliğimizi birileri hazmetmiyor ama biz çalışarak, düşünerek, ülkemizi severek, demokrasiyi getirerek onlara hazmettireceğiz. Bizi tanıyacaklar, bizi bilecekler. Ahlakı, adaleti, bu konudaki kararlılığımızı bilecekler. Kadın erkek eşitliğini bilecekler." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'nun da konuşma yaptığı programda, İBB tarafından çiftçilere dağıtılan fidelerden elde edilen ürünler, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na ikram edildi. Katılımcılar platformda aile fotoğrafı çektirdi.

TÖREN ALANINDAKİ TRAKTÖRE MAZOT AKTARILAMADI

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, daha sonra tören alanında sembolik mazot dağıtımı için hazır bekletilen traktörün yanına geçti.

İBB tankerince mazot aktarımı yapacak sistemin teknik arıza dolayısıyla çalışmaması nedeniyle traktöre mazot verilemedi. Mazot pompasının deposuna takıldığı traktörün yanında bir süre bekleyen Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, sorunun çözülememesi dolayısıyla mazot dağıtımını yapamadı.

Sorun devam ederken İBB personeli arasında kısa süren bir gerginlik yaşandı. Depoyaakılı pompa belediye personelince kaldırıldı.

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, mazot dağıtımında yaşanan sorunun ardından buğday dağıtımına da katılmadı. Kılıçdaroğlu, vatandaşları selamlayarak alandan ayrıldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler