USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Öldürülen müzisyen Onur Şener'le ilgili yürek yakan detay!

Ankara’da istek parçayı bilmediği gerekçesiyle vahşice öldürülen Onur Şener’in geçen yıl kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yakın dostu Utkan Kethüda’nın oğluna babalık yaptığı ortaya çıktı.

Öldürülen müzisyen Onur Şener'le ilgili yürek yakan detay!
05-10-2022 02:12
Google News

Tüm Türkiye Ankara'da istek parçayı bilmediği için vahşice öldürülen Onur Şener’in vefatıyla sarsıldı.

3 cani, istedikleri şarkıyı çalmadığı gerekçesiyle Onur Şener'e cam şişelerle saldırarak vahşice katletmişti. Ünlü şarkıcının katilleri geçtiğimiz gün tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Onur Şener’in küçük kızıyla şarkı söylediği videosu ortaya çıkmış ve dün herkes o videoyu izlerken gözyaşlarına engel olmamıştı.

Usta tiyatrocu Almula Merter de yakın arkadaşı Onur Şener'le ilgili kimsenin bilmediği bir sırrı sosyal medyadan paylaşmış ve yürekleri yakmıştı.

Almula Merter, “Bir kızı vardı. Diğer çocuk ölen arkadaşının oğluydu. Onu da sahiplenmiş, oğlum diyordu…” diyerek gerçeği açıklamıştı.

Öldürülen müzisyenin annesi: Sevgi dolu oğlumu yok ettilerÖldürülen müzisyenin annesi: Sevgi dolu oğlumu yok ettiler

Bakanlık ve TUSAŞ'tan müzisyen Onur Şener'in ölümüyle ilgili açıklamaBakanlık ve TUSAŞ'tan müzisyen Onur Şener'in ölümüyle ilgili açıklama

Yürekler daha da yandı

tv100.com’dan Arda Aşkın Aksoy’un haberine göre; Onur Şener geçtiğimiz aralık ayında yakın dostu Utkan Kethüda’nın vefatıyla yıkıldı.

Onur Şener, evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden dostu Utkan Kethüda’nın oğluna sahip çıkarak babalık yaptığı öğrenildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler