USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Instagram ‘hikayeler’de köklü değişiklik!

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram’ın 'hikayeler' kısmını ‘alt üst edecek’ yeni tasarımı, uygulamanın geliştirici sürümünde yayınlandı.

Instagram ‘hikayeler’de köklü değişiklik!
30-08-2022 13:03
Google News

WebTekno'nun haberine göre fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’ın 'Hikayeler' kısmının yeni tasarımı, uygulamanın geliştirici sürümünde yayınlandı.

Instagram, bundan üç ay önce hikayeler kısmında çok hikaye olunca bunları en fazla üç taneye kadar göstereceği bir güncelleme duyurmuştu. Şimdi ise tasarım daha da değişiyor ve hikayeler çubuğunun yeri değişiyor.

HİKAYELER ÇUBUĞU EKRANIN ALTINA TAŞINIYOR

Instagram’ın geliştirici sürümünde yayınlanan yeni güncellemede görüldüğü gibi artık hikayeler çubuğu ekranın üstünde olmak yerine altında yer alacak. Ayrıca ekran görüntülerinden de görebileceğiniz gibi bir ‘Tümünü Göster’ seçeneği bulunmakta.

Instagram ‘hikayeler’de köklü değişiklik!

Instagram'ın yeni seçenekle birlikte bir profilde çok fazla hikaye paylaşılınca bunları en fazla üç tane göreceğiniz şekilde kısaltacağı ve tamamını görmek isteseniz ‘Tümünü Göster’ seçeneğine basmanız gerekeceği bildirilmişti.

Bazı kullanıcılara açılan yeni özellikle birlikte de Instagram tam olarak bunu yapıyor. Birkaç hikayede arka arkaya sağa tıkladığınız zaman sizi direkt olarak bir sonraki kullanıcının hikâyelerine atıyor. Bunun olmaması için ise biraz önce bahsettiğimiz 'Tümünü Göster' seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Şimdiki güncellemeyle birlikte hikayeler çubuğunun yeri tamamen değişip alt kısma taşınmış, ‘Tümünü Göster’ seçeneğine de beyaz bir arka plan eklenmiş.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/puan.asp, line 296

The include file 'json/puan_43729_0_1.html' was not found.

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler