USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Abdurrahim Albayrak'tan, flaş Kerem Aktürkoğlu itirafı: Fenerbahçe...

Tüm Spor - Galatasaray'ın eski yöneticisi ve eski futbol şube sorumlusu olan Abdurrahim Albayrak, Okan Buruk ve Kerem Aktürkoğlu hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak'tan, flaş Kerem Aktürkoğlu itirafı: Fenerbahçe...
06-06-2023 10:14
Google News

Galatasaray'ın eski yöneticisi olan Abdurrahim Albayrak, Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası ilk kez konuştu. Galatasaray'ın bundan önceki 5 şampiyonluğunda futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak'tı.

YÖNETİME DIŞARIDAN DESTEK VERDİ

2018-2022 yılları arasında 2. Başkan olarak kulübe hizmette bulunan Albayrak, bu sezon Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim ve teknik heyete dışarıdan destek verdi.

"KENDİ DÖNEMİMDE BİLE BU KADAR SEVİNMEMİŞTİM"

Sarı-kırmızılıların unutulmaz yöneticisi, "Çok mutluyum. Hatta kendi dönemimde bile bu kadar sevinmemiştim" dedi.

"F.BAHÇE KEREM'İ İSTEMİŞTİ AMA İMZAYI OFİSİMDE ATTI"

Şampiyonluğa golleri ve asistleriyle (9 gol/12 asist) önemli katkı veren Kerem Aktürkoğlu'na ayrı bir parantez açan Albayrak, "Fenerbahçe de dahil birçok kulüp o dönem Kerem'i istedi. Erzincan'a yetkili gönderdim. Ben de bizzat memleketim Rize ile akrabalıklarını öğrendiğim ailesiyle temasa geçtim. Damardan girdim (gülerek). Hatta Kerem benim ofisimde imzayı attı. İyi ki onu Galatasaray'a kazandırmışız" diye konuştu.

'İŞİNİZE KARIŞMIYORUM DEĞİL Mİ?' DEDİM

Okan Buruk'u futbolculuğundan beri tanıyan ve yakın ilişki içinde olan Albayrak, 2022 yazında Burak Elmas'a kaybettikleri seçimde başkan adayı Yiğit Şardan'ın listesindeydi. O dönem Okan Buruk'la anlaştığını söyleyen Albayrak, Dursun Özbek seçilince tekrar Buruk ismini önerdiğini anlatıp şunları söyledi:

"Sezon boyunca elimden geldiği kadar destek verdim. Hatta arada Dursun Başkan'a 'İşinize karışmıyorum değil mi' diye de sordum. Sağ olsun başkan 'Senin tecrübene ihtiyacımız var'

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler